آموزشگاه موسیقی خورشید دارای پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد هنری با کد شناسایی مجوز: 20110038930001 از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (معاونت امور هنری دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری) می باشد.

همچنین این آموزشگاه در سال 1394 برای اولین بار در مشهد موفق به دریافت «مجوز فعالیت مرکز مهارت آموزی» در رشته موسیقی (شاخه کاردانش، با همکاری اداره آموزش و پرورش) از سوی "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" شده است.

شماره مجوز مرکز مهارت آموزی: 14184/4/14/3

 

concert1 آموزشگاه موسیقی خورشید در تابستان 1389 با هدف تشکیل گروه های موسیقی و معرفی سازهای بادی تأسیس شد.

این آموزشگاه برای رسیدن به هدف فوق از مدرسین فارغ التحصیل موسیقی و اساتید برجسته بهره مند است. همچنین در این راستا سعی شده است که در این مرکز از کلاس های متنوع در امر آموزش سازهای مختلف استفاده گردد.

با توجه به اینکه مدیر مسئول آموزشگاه موسیقی خورشید خود از فارغ التحصیلان موسیقی دانشگاه هنر تهران و عضو کانون آهنگسازان خانه موسیقی ایران می باشد، با وسواس فراوان در زمینه تئوری نوین موسیقی، امر آموزش را دنبال می کنیم.

همچنین برای بهبود و ارتقا سطح کیفی آموزش و تربیت نوازندگان آشنا با اصول صحیح، مستر کلاس هایی با همکاری مدرسین مجرب موسیقی و بعضا فارغ التحصیلان موسیقی خارج از کشور برگزار می گردد.

برگزاری دوره مهارت آموزی دیپلم موسیقی:

آموزشگاه خورشید در زمستان سال 1394 برای اولین بار در مشهد، تشکیل دوره های مهارت آموزی را برای کسب مدرک رسمی دیپلم موسیقی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش آغاز نموده است.

مشاهده مطالب مرتبط با دوره مهارت آموزی دیپلم موسیقی

ارکستر کودک و نوجوان:

این آموزشگاه دارای کلاس آموزشی گروه نوازی کودک و نوجوان می باشد که قطعات موسیقی را برای اولین بار در مشهد به صورت پلی فونی (چندصدایی) اجرا می کند.

 

© 2016 آموزشگاه موسیقی خورشید. تمامی حقوق محفوظ است

Search